Čtenářský deník - září 2014

4. září 2014 v 16:53 | Vera |  Čtenářský deník
1.9. - Erika Bauermeister - Škola milostných chutí (knihovna) - Kniha přečtená za den v práci. Velmi oddechové čtení, v podstatě docela zajímavý nápad, ale rozhodně by mohly být jednotlivé příběhy více rozvedené. Knížka přečtená jedním dechem, ale rozhodně to není kniha, kterou bych v nejbližší (nejspíš i ve vzdálenější) budoucnosti chtěla otevřít znovu.
2.9. - Guillermo Cabrera Infante - Přelétavá nymfa (knihovna) - Opět kniha, kterou jsem přečetla za den v práci. Četla se víceméně snadno, občas jsem se ztrácela ve všech těch cizích názvech, které tam měly podle přání autora zůstat. Každopádně jsem si chvílemi přišla, že čtu Lolitu, která je jednou z mých velmi oblíbených knížek. Bohužel mi to přišlo jako taková horší napodobenina Lolity.
3.9. - Meg Cabot - Jak neztratit lásku (knihovna) - Září se zdá jako vážně plodný měsíc, co se týče čtení knih. Meg Cabot je spisovatelka, která mě baví. Četla jsem od ní zatím jen asi dvě knihy, ale všechny byly napsány zajímavým způsobem, zkrátka jinak. Je to hodně nenáročné čtení, ale člověk se u toho pobaví i si odpočine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama