První noc a den v novém bytě

21. září 2014 v 19:32 | 
Znáte to... Nebo možná ne... Já už to ale znám.


Už týden mě střídavě chytají záchvaty paniky a neskutečného stresu - přijdu si jako na horské dráze - chvíli se těším, za pět minut se mi nikam jet nechce.
V sobotu už na mě šly mdloby, chytaly mě žaludeční i jiné křeče. Musela jsem dobalit poslední kousky šatstva, důležité dokumenty, nezpomenout doklady.
V pátek jsme ještě se sestrou jely nakoupit. V domění, že vše půjde, tak jak má, jsem přistoupila k bankomatu, že si nabiji svou novou kartu, kterou jsem získala při své dobrodružné cestě do univerzitního města. Jenže přišel první zádrhel a já začala vážně hodně panikařit - protože nemám nabitou kartu a nebudu mít jak jezdit emhádéčkem, protože v neděli si jízdenku nikde nekoupím a u řidiče si jí teda kupovat nebudu. No, strašnej problém, ale mně z toho vážně hrabalo.
No, v sobotu už jsem se tedy i se ségrou a naším hafanem vydalado nového neznámého prostředí - byla jsem ráda, že tu první noc nestrávím úplně sama. Přeci jen... chápete?
No. Daly jsme si pizzu, koukly na Hříšný tanec (můj skoro nejmilovanější) a pak šly spát. Noc byla strašná - nová postel, spousta zvuků a zkrátka nové prostředí.
Ráno jsem se probudila s nesnesitelnou bolestí zad a kostrče (poslední dobou to mám často - pozůstatek po zlomené pánvi...), takže teď všude sedím jako postižená a to se nechci vidět zítra po škole.
Každopádně už se dostávám k tomu hlavnímu bodu. Neděle, kterou celou prosedím sama v pokoji. V relativním klidu (děti a rodiče řvoucí mi nad hlavou nepočítám). Je to tu fajn, i když možná až trochu moc ticho, ale ono se to přežije :)
Jsem zvědavá na zítřek, jak to všechno zvládnu a tak - nechme se překvapit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 12. října 2014 v 10:21 | Reagovat

Občas jsem také ve stresu a jednou se mi někam chce a v druhou chvíli se všechno zhroutí, na to pomáhá jedině vroucí koupel :-).
S tvojí sestrou musíte mít skvělý vztah, když ti tak pomáhá ;-). Já se svojí sestrou vůbec nevycházím...
A s tvým hafanem; jak se jmenuje? :-).
Tak ti přeji, ať se ti to zadaří a ať se ti tam líbí ;-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama