Vážně? Mozzila?!

12. září 2014 v 20:12 | 
Ve středu jsem se nadšeně vrhla na blog.cz, že napíšu velice záživný a jistě velmi čtený článek o tom, jak jsem sice vstala správnou nohou, ale i tak mi můj první den ve škole (počítá se zápis jako první den? - já ho počítám, třeba už potom příští pondělí nebudu tak nervózní) zrovna nevyšel - nejen, že jsem měla celý den čtvrtek, takže jsem jela blbým autobusem, ale na každý dokument, který jsem podepisovala, jsem psala datum 10. 10. 2014. Nemám páu proč, asi se mi to prostě líbí.


No, jenže když jsem následně napsala článek, jehož délka dalece přesahovala klasickou délku článku normálního člověka, a klikla na "Hned zveřejnit", samozřejmě mě nenapadlo, že mě systém vyhodí pryč. Můj vztek byl nekontrolovatelný a já následně třistapedesáttřikrát klikla na "přihlásit se", ale nic... Zkrátka jedno velké NIC.
Moje kroky vedly samozřejmě na blog.blog.cz, který samozřejmě výborně informuje o dění na blogu a o tom, proč prostě nefunguje přihlašování. Nejsem docela hloupá, takže jsem si přečetla komentáře a usoudila, že to není jen můj problém, ale že to nefunguje na Opeře (mojí milované) a na Chromu (mém druhém nejoblíbenějším). Zato na Mozzile, na tý to jede. Nenávidím jí, a tak jsem doufala, že se to rozeběhne. Nerozeběhlo... A tak jsem tady, na mozzile a už teď vím, jaká to byla chyba a nechápu, proč jsem sem lezla. Ten článek beztak není vůbec důležitej a pravděpodobně si ho přečte minimum lidí, ale já se zkrátka nudím a už chci do školy...

Dneska jsem si byla pro nábytek - konečně mám kde spát a kam dát oblečení, takže už můžu bydlet - není to super?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama