Metalfest Open Air 2015

8. června 2015 v 22:14 | Vera | 
Včera, tedy v neděli jsem konečně vyrazila na Metalfest v Plzni, ačkoli jen na jeden den. Samotné se mi tam nechtělo (představte si 150 centimetrů velkou slečnu, kterou v černém uvidíte právě pouze na metalových koncetrech nebo festivalech... přeci jen se mezi "svými" metalovými přáteli, kteří vypadají jako kdyby vypadli z hororu - a i se tak choají, pár piv udělá svoje, s metalovým fanouškem zvlášť - většinou moc necítím, ačkoli včera jsem potkala pár fajn lidiček), takže jsem musela vydržet do neděle, kdy pro mou drahou sestřičku nebyl problém jet se mnou.
Mít bydlení kousek od místa konání vidím jako velkou výhodu. Převlákla jsem se a mohly jsme vyrazit.
Zpočátku, když hrály kapely, které mě až tolik neberou, to pro mě byla spíš přehlídka. Vážně, kdy na jednom místě vidíte tolik metalistů? :) Jedním člověkem, který mě hodně zaujal, byl kluk asi v mém věku, v obličeji vypadal tochu jako Michael Jackson, černé vlasy po lopatky viditelně nějaký ten pátek nemyté, černé nehty i rty, viditelně vyznavač Marilyna Mansona a Sabatonu (ačkoli Marilyn je miláček...). Celou dobu seděl sám, nepohnul se, vážně jsem si chvíli myslela, že ho to tam nebaví a je tam jen tak z povinnosti. No, těžko říct... Když potom prošla jeho starší verze (akorát měla pár nehtů žlutých), tak jsem předpokládala, že to bude jeho otec...
Jakožto milovnici pánů s dlouhými vlasy to pro mě bylo blaho. A když jsem v kotli zahlédla jednoho pána s tak nádhernými vlasy, myslela jsem, že mě odvezou. Tmavě hnědé, dlouhé po zadek (mimochodem taky pěkný :)), zastřižené, pěstěné, husté, udržované. Mé srdce zaplesalo. Otočila jsem se na ségru a říkám jí: "Vidíš toho kluka s těma dlouhýma hnědýma vlasama?" podívala se po trochu nechápavě, tak jsem dodala: "No, je celej v černým," a to byl konec. Bohužel po koncertu skupiny mi zmizel z očí. Doteď mě mrzí, že jsem za ním do toho kotle nešla...
Jela jsem hlavně kvůli jedné z mých nejoblíbenějších kapel. A oni předčili má očekávání. Bohužel fronta na autogramiádu byla tak dlouhá, že se na mě už nedostalo, ale koncert byl bezkonkurenční. Amaranthe byli prostě úžasní a těším se, až znovu přijedou do ČR.
Po nich přišla řada na skupinu Eluveitie. Výborná show, dokázali to skvěle rozjet. Já jsem byla opravdu nadšená! Příští rok se těším znovu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama